Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Pore Fresh Peeling Toner Pad

Peceta eksfoliuese

1,490L

Pore Fresh Peeling Toner Pad – përmbajnë Ekstrakt Houttuynia Cordata për të qetësuar dhe zbutur lëkurën e irrituar. Mbështjellëset shumëfunksionale  thjeshtojnë kujdesin e lëkurës duke hequr qelizat e vdekura dhe pastruar poret dhe cojnë hidratim të gjitha menjëherë në lëkurë.

Mizon Pore Fresh Peeling Toner Pad
1490L
Cmimi(Sasia) : 1490L (1 cope)

Mizon Pore Fresh Peeling Toner Pad ka një detyrë të dyfishtë për të qenë një tonik nën një pecetë pambuku. Formula është pasuruar me solucion toneri me vlerë 200 ml, duke përfshirë një përzierje të AHA, BHA dhe PHA për të eksfoluar qelizat e vdekura të lëkurës dhe për të fshirë grimin, sebumin e tepërt dhe papastërtitë.
E lidhur me kompleksin e ekstrakteve bimore, kjo shtrëngon pamjen e poreve për një  pamje më të shëndetshme. Acidi hialuronik më pas rikthen lagështinë e pastër në lëkurë, ndërsa alantoina përforcon barrierën natyrale të lëkurës kundër irrituesve të jashtëm dhe dëmtimit të radikaleve të lira.

Brand

Color

Përbërës:

Water, Dipropylene Glycol, Propanediol, 1,2-Hexanediol, Octyldodeceth-16, Arginine, Panthenol, Betaine, Allantoin, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Melia Azadirachta Flower Extract, Disodium EDTA, Melia Azadirachta Leaf Extract, Gluconolactone, Dipotassium Glycyrrhizate, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Butylene Glycol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Houttuynia Cordata Extract, Coccinia Indica Fruit Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Limonene, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Corallina Officinalis Extract, Tocopherol.

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Pore Fresh Peeling Toner Pad”
5 persona po shohin produktin