Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
-24%
Mizon

Mizon Hyaluronic Acid Sherbet Peeling Scrub

Mini scrubs hidratues

Çmimi origjinal qe: 3,000L.Çmimi i tanishëm është: 2,290L.

Dëshironi shkëlqim dhe butësi të menjëhershme në lëkurë?
Provo peeling scrubin e butë për lëkurën, i cili përvecse pastron qelizat e vdekura dhe papastërtitë e lëkurës, gjithashtu kujdeset për të hidratuar dhe dhënë lagështi lëkurës.
I përbërë nga proteinat e qumështit, 8 lloje të acidit hyaluronic dhe pluhurit të sodës ju dhuron një lëkurë të pastër, të butë dhe të freskët.
I paktuar në pako të vogla ju jep mundësinë ta merrni me vete kudo që të jeni.

 

 

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Eksfolion Hidraton Pastron në thellësi Pore Formulimi: Scrub Përbërësit kryesorë: Baking Powder Hyaluronic Acid Formati: 1 copë, 1 kuti (40 copë) Kategorite:
Mizon Hyaluronic Acid Sherbet Peeling Scrub
2290L
Cmimi(Sasia) : 2290L (1 cope)

Si ta përdorni?

Pasi keni pastruar fytyrën, merrni një pako dhe vendoseni në lëkurë të lagur paraprakisht. Masazhoni me kujdes dhe me lëvizje rrethore fytyrën. Më pas shplaje me ujë të vakët.
Mund të përdoret edhe për: brrylat, gjunjët, thembrat.

Pro tip: Mund ta bashkoni me një larës vajor ose vaj kokosi/ulliri dhe ta përdorni edhe si scrub për buzët. Shplani buzët dhe përdorni më pas balsamin tuaj të preferuar.

Mizon

.

Përbërës

Water, Sodium Bicarbonate, Glycerin, Silica, 1,2-Hexanediot, Microcrystalline Cellulose, Cellulose ,Cellulose Gum, Polyglycery1-1 0 Laurate, Ethylhexylglycerin, Butylene Glycol, Menthol, Sodium Hyaturonate, Milk Protein Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Potassium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Ceramide NP, Hydrogenated Lecithin, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Glyceryl Stearate, Dipropylene Glycol, Sodium Acetylated Hyaluronate

Color

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Hyaluronic Acid Sherbet Peeling Scrub”
2 persona po shohin produktin